Pomoc drogowa 24h Sosnowiec

Wasza auto pomoc drogowa w Sosnowcu!

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut w Sosnowcu


W każdym przypadku przyjmujemy interwencję bo pryncypialnym naszym powołaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, natomiast trzeba wspomnieć, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa i takiemu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, że naszą profesją jest holowanie samochodów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są tak wyposażone aby podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.

Nie ma stref chronionych i na ogół można mieć awarię auta. Awaria może wam się przydarzyć w rejonie Sosnowca, jednak zachowaj spokój ponieważ i w tym mieście posiadamy nasz warsztat, toteż zwyczajnie wybierz numer do PowerHOL będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji nadzwyczaj prędko. Natomiast może zdarzyć się, że nie zajdzie zasadność holowania. W momencie przyjmowania wezwania każdorazowo robimy sondaż na temat problemów, jakie was spotkały i może się zdarzyć, że nasza interwencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, iż zarządzamy wyspecjalizowaną załogą. Zatem w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu powstania.

Auto pomoc drogowa PowerHOL
usługi czynne 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

HOLOWANIE
AUTSprawdź ofertę

TRANSPORT
SAMOCHODÓWSprawdź ofertę

AUTO POMOC
DROGOWASprawdź ofertę

HOLOWANIE
TIRSprawdź ofertę

AUTOLAWETA
24HSprawdź ofertę

Kiedy wezwać pomoc drogową?


U nas nie było takiej awarii z którą byśmy sobie nie poradzili. Zdobyte doświadczenie zbudowało naszą pewność siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Wielokrotnie bywa tak, iż pospolita usterka uniemożliwia dalszą jazdę, lecz dla nas drobna reperacja w rejonie zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się dowolną błahostką tak samo czy to będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający motor, pęknięta opona czy też ubytek paliwa, my błyskawicznie to zlikwidujemy.


Zadbaj o siebie!

Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, zatem jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz w którym miejscu masz awarię absolutnie nie musisz się niepokoić. Fakt, iż z własnym kłopotem ugrzęzłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy w okolicy Sosnowca dowolny kąt. Wybierz numer gdy jesteś w kłopocie bez względu na godzinę. Dotrzemy na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa PowerHOL. Właśnie tak właśnie mamy.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł na nas polegać:

  • Pomoc w zakresie Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego

Sam zorientuj się co obejmuje nasza propozycja jeżeli ciągle nie czujesz pewności. Ale tutaj w Sosnowcu jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!


Laweta – Autolaweta 24h

Śmiało można zakomunikować, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi lawetami lub autolawetami przewozić każdy inny charakter aut. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną pojazd, przede wszystkim auta osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, jednak naszą radą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym momencie profesjonalistów. Znajdą się powody aby tą wskazówkę rozpatrywać dosłownie. Na pewno najistotniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Dodatkowo właściwy sprzęt, gdyż zwykła lina holownicza umie stać się niebezpieczna. Trzeba również mieć w pamięci, że holowanie takiego standardu na autostradzie no i trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Z tego powodu warto wybrać pomoc drogową PowerHOL, gdyż dysponujemy i dobrym sprzętem i profesjonalną załogą. I nie potrzebujemy wspominać, że w naszej bazie są konieczne do tego lawety czy autolawety. W miejscu powstania kolizji pojawimy się błyskawicznie zapewniając odpowiedni sprzęt do bezawaryjnego przewiezienia waszych pojazdów i pasażerów.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Naszym celem jest być najlepszym w przewozie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta i gwarancja wysokiej marki profesjonalnych prac jest sensownym ruchem w stronę wypracowania podobnego finału. Większość użytkowników dróg zapewne miała kiedyś styczność z uszkodzonym na szosie TIR-em. Kilometrowe zatory potrafią się tworzyć także na szosie dwupasmowej gdy wyłączymy z ruchy jeden pas. Kiedy kolizja wystąpi na ruchliwej drodze jednopasmowej to efekt jest w stanie stać się jeszcze podlejszy. I właśnie dlatego szanować należy błyskawiczne, zawodowe poprawki na miejscu powstania zdarzenia, a także profesjonalny transport tych samochodów. PowerHOL gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki gwarantuje wydobycie kłopotliwego TIR-a z wykopu oraz ustawienie go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a umiemy w takim razie skutecznie przewieźć w rejon gdzie będziemy umieli go bezpiecznie zreperować. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży wachlarz ciężkich pojazdów przewieziemy prędko i bezpiecznie przez całą dobę. Jednakże wartość naszych usług gwarantowana jest w całości przez kompetentną kadrę czuwającą w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.


Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się wyklarować, iż tym razem nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Na miejsce kolizji znacznie prędzej przybędzie mobilny serwis no i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy profesjonalnie dokonają potrzebnej reperacji.. Od wulkanizacji opon po niewielkie remonty napędu na to jest gotów mobilny serwis. To przede wszystkim kwestia gruntownego wywiadu wykonanego w czasie otrzymania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo może wyskoczyć coś nieoczekiwanego i błyskawiczna reperacja tym razem nie może być realna, jakkolwiek wówczas bezzwłocznie podjeżdża laweta czy niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zlecenie. Awarie, mimo, że porównywalne bywają jednakże nadzwyczaj rożne, stąd też do wszystkich zleceń przystępujemy indywidualnie. Nasi klienci maja prawo do nietrafnej diagnostyki, to my jesteśmy zawodowcami więc potrafimy przebaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie indywidualnie. Firmowi mechanicy, nabywając wzmocnienie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z tych pertraktacji tylko właściwe sugestie.


Transport niskopodwoziowy

Administrujemy szeroką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w tej sytuacji było dla nas wyrazistym zwiększenie własnej propozycji o przywóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. Wbrew temu, że nie specjalizujemy się w podobnej domenie transportu to jednak wśród drużyny muszą być fachowcy, kierowcy z dużym doświadczeniem i praktyką w takich transportach, dlatego wykorzystujemy ich umiejętności. Prędko przywieziemy na wyznaczone miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, w granicach całego kraju i zagranicą. Oraz bagaże w postaci ładunków ponadnormatywnych czy przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem takiej usługi. Regularnie ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy przekonani, że w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Absolutnie nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem formalności i zdobywaniem atestów niezbędnych do realizacji zadanego transportu.


Dlaczego my?

Bowiem na szczęście nie szukamy takiego argumentu, aby teraz nie. Dlaczego tym razem nie PowerHOL? Nigdy nie planujemy umniejszać umiejętności innym, jednak też nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Ciężko sądzić, że coś nie działa dokładnie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie dużo tego typu warsztatów trzyma się w sektorze. Powinno się jeszcze nie wprost na to spojrzeć. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia adekwatnego sprzętu jest dużo wyższe niż w indywidualnym zakładzie. To identycznie dotyczy zawodowych kierowców czy przeszkolonych mechaników. Pajęczyna zespołów położonych nieopodal zajścia, współpracując integralnie ze sobą ma możliwość wyekspediowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji załogą oraz właściwym sprzętem. Jako istota regulująca normę świadczenia naszych usług znakomicie potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dojedzie do was odpowiednio wyszukana formacja fachowców, prawdopodobnie z niewielkiego warsztatu gdzie budują ich więzy prywatne względnie przyjaźni, jednakże będą mogli liczyć na natychmiastową pomoc dużej pajęczyny. Cennika nie potrzebujemy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na rzetelną wycenę, niejednokrotnie niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu że wyceniamy usługi na bazie realnych danych. Zlecenia które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC ewentualnie Assistance nie wymagają żadnych opłat klienta. Oto jest PowerHOL ciężarowa pomoc drogowa, a nawet nie jedynie. Przyjaciel z Sosnowiec, który w każdym przypadku zjawi się w opresji.


Nasze realizacje

Zapewniamy bezpłatne holowanie bez limitu kilometrów!
oraz darmowy samochód zastępczy z polisy OC!

Aktualności
z naszego bloga

06 Styczeń 2021
Autor: www.PowerHol.pl

POMOC DROGOWA I NAPRAWA AUTA
W JEDNYM MIEJSCU


Czytaj więcej
03 Styczeń 2021
Autor: www.PowerHol.pl

HOLOWANIE POJAZDÓW KIEDY
SKORZYSTAĆ Z NASZEJ POMOCY?


Czytaj więcej
20 Maj 2020
Autor: www.PowerHol.pl

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ
SIĘ WŁAŚNIE NA NAS?


Czytaj więcej

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania? Nie wachaj się ZADZWOŃ!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii PowerHol oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami PowerHol oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie PowerHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.