Holowanie Sosnowiec

Pomoc drogowa w Sosnowcu - Holowanie aut

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Sosnowcu


W jakich przypadkach powinno się zadzwonić po całodobową pomoc drogową? Odległa podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest powiązana z kilkoma fundamentalnymi niebezpieczeństwami. W wyniku różnorakich przypadkowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego środka transportu do Sosnowca choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może być wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze. Gdzie szukać wsparcia? W czym nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Sosnowiec?

Czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku okolicznościach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wycieczkę każdy z nas zakłada, że dobrniemy do destynacji bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie zawsze tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zawsze pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Sosnowiec. Czy warto mieć kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik? Powinno się uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w wypadku sytuacji nieprzewidzianych. Firma usługowa PowerHol.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na obszarze Sosnowca i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.

Wielokrotnie nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w profesjonalny holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najtrudniejszych wypadkach. Jak wyżej wspomnieliśmy, oferujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego pojazdu.

Auto pomoc drogowa PowerHOL
usługi czynne 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

HOLOWANIE
AUTSprawdź ofertę

TRANSPORT
SAMOCHODÓWSprawdź ofertę

AUTO POMOC
DROGOWASprawdź ofertę

HOLOWANIE
TIRSprawdź ofertę

AUTOLAWETA
24HSprawdź ofertę

Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zgłoszeniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu powstałego wydarzenia, powinieneś dokładnie opisać sytuację, w której się znaleźliśmy. Powinno się zasygnalizować rozmówcy, jakiego rodzaju wspomagania potrzebujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Sosnowcu? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Dlaczego warto posiadać pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.


Lawetowanie samochodu osobowego Sosnowiec.

Kolega Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na obszarze całej Polski w ramach obowiązków służbowych, dlatego też posiada w pamięci telefonu zapisany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Sosnowcu, gdzie żyje od kilku kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat przydarzyła mu się tylko dwa razy sytuacja, w której zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek po prostu ma na uwadze fakt, że droga jest często bezlitosna.

W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się środowy świt, główny aktor tej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do firmowego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Sosnowca miejsca spotkania z klientem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek zjechał na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać co jest powodem awarii. Może zbiornik jest pusty i zalecany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował jednak prawie 90% całego zbiornika. Po krótkich kontrolach auta Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też zalecana wymiana koła czy inne działania związane z tym komponentem pojazdu. Ulatywały kolejne sekundy, a do wizyty zostało zaledwie kilka godzin. Pan Marek postanowił bezzwłocznie przygotować rozwiązanie do przygody, która mu się przytrafiła. Niewiele myśląc, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Sosnowcu, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w tylko kilka kwadransów od telefonu. Po profesjonalnych weryfikacjach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd należy lawetować do Sosnowca. Jak postanowili, tak zrobili. Następnie Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania służbowe i dotrzeć na zaplanowane rozmowy z partnerem biznesowym.


Holowanie samochodu ciężarowego Sosnowiec.

Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy zdecydowanie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, w której był zatrudniony na stanowisku montera zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków drogowych czy też przystanków tramwajowych. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie jednak, aby pójść w ślady ojca i być przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w podróż między Bielsko Białą, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.

Pan Piotr od lat był powiązany z branżą motoryzacyjną zaledwie jako dziewiętnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn obawiał się się podjąć obowiązków na etacie kierowcy, ponieważ doskonale miał w pamięci z wykładów akademii nauki jazdy, jak szkoleniowiec opisywał inspirujące przypowieści nierozerwalne z profesją kierowcy. To, jak niejednokrotnie przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak szkoleniowiec bez przerwy przytaczał historie o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią na miejscu. Należy jednak zauważyć, że wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najdziwniejsze anegdoty o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się szoferom incydenty, kiedy to zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im mogą przydarzyć się nie najprzyjemniejsze kolizje na drodze. Z upływem czasu jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pełny wiary co do swoich kompetencji i wyrusza w odległe zakamarki Polski, jednak tak jak podkreślono wcześniej, głównie jedzie z Bielska Białej do Trójmiasta.

Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną drogę. Był zimowy poranek i kilka kilometrów od Bielska Białej jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało, jednak Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który szybko i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Sosnowcu. Po tym, jak przyjechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Sosnowca i podwiózł także Pana Piotra. Pomimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe powinno przejść naprawę przed wyjazdem w późniejszą podróż toteż holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Podsumowując, nic strasznego się z samochodem ciężarowym nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wraca wspomnieniami z radością na twarzy.


Holowanie Busa Sosnowiec

Czy możliwe jest pogodzić codzienne zadania mamy i pracującego kierowcy? I to w tak ogromnym mieście, takim jak Sosnowiec? Wygląda na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. W przeszłości pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że odnajduje siebie raczej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do jej byłych ekspertów z teamu auto lawety w Sosnowcu, którzy od dekad zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych sytuacjach.

Kilka tygodni temu Pani Aneta wzywała swoich dawnych kolegów z przeszłego etatu, bowiem był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Rzutem na taśmę, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Sosnowca. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się zaraz przy busie dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Sosnowca nie wchodzi rachubę. Pani Aneta chciała niezwłocznie wracać do swojej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej trwała zaledwie kilka minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do normalnego robienia swoich standardowych zadań . Warto mieć takich znajomych!


Nasze realizacje

Zapewniamy bezpłatne holowanie bez limitu kilometrów!
oraz darmowy samochód zastępczy z polisy OC!

Aktualności
z naszego bloga

06 Styczeń 2021
Autor: www.PowerHol.pl

POMOC DROGOWA I NAPRAWA AUTA
W JEDNYM MIEJSCU


Czytaj więcej
03 Styczeń 2021
Autor: www.PowerHol.pl

HOLOWANIE POJAZDÓW KIEDY
SKORZYSTAĆ Z NASZEJ POMOCY?


Czytaj więcej
20 Maj 2020
Autor: www.PowerHol.pl

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ
SIĘ WŁAŚNIE NA NAS?


Czytaj więcej

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania? Nie wachaj się ZADZWOŃ!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii PowerHol oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami PowerHol oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie PowerHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.